جک ریلی بی اف تی دایموس 600


قیمت : تماس بگیرید

جک ریلی بی اف تی دایموس 600

دایموس یکی دیگر از محصولات شرکت بی اف تی ایتالیا است که با داشتن طراحی به روز و قالب‌های متنوع به عنوان یکی از راهکارهای اتوماسیون جهت استفاده در ورودی‌های پارکینگ ساختمان به شمار می‌آید. جک ریلی بی اف تی دایموس 600 به عنوان یکی از رایج‌ترین درب‌های برقی است که در این سال‌ها مورد توجه قرار گرفته است. جک ریلی بی اف تی دایموس 600 به عنوان یکی از رایج‌ترین درب‌های برقی است که در این سال‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

طراحی جک ریلی بی اف تی Deimos 600 به صورتی طراحی شده است که مشتری پسند بوده و از ظاهر کوله پشتی الگو گرفته شده است. این جک دارای 265 میلی متر طول ، 249 میلی متر عرض و 160 میلی متر عمق  و دارای وزن 7 کیلو گرم می‌باشد. طبق مشخصات اعلام شده جک پارکینگی بی اف تی دایموس 600 ، درب هایی به اندازه5 متر طول و حداکثر وزن 600 کیلوگرم را پشتیبانی می‌کند. سرعت بسته شدن درب توسط این جک حدود 12 متر بر دقیقه برآورد شده که با توجه به مشخصات ریلی این درب‌ها ، قدرت موتور و سنگیمی و بزرگی درب‌ها قابل قبول می‌باشد.

در بدنه این جک از آلومینیوم و مس جهت افزایش مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی استفاده شده است و به همین دلیل از این نوع جک‌ها می‌توان در مناطق گرمسیری  و همچنین سردسیری استفاده کرد. 

قیمت جک پارکینگ ریلی بی اف تی دایموس 600

گروه آدر صنعت واقع در تهران به فروش ، نصب ، اجرا و تعمیر جک ریلی BFT Deimos 600  پرداخته  و شما می‌توانید جهت دریافت قیمت جک پاریکینگی ریلی بی اف تی دایموس 600 با کارشناسان ما در تماس باشید. در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانید در بخش ارسال نظر ، سوالات خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در بخش مربوطه به سوالات شما پاسخ دهند.


فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 09123854287