جک هیدرولیکی بی اف تی p4.5


قیمت : تماس بگیرید

جک هیدرولیکی بی اف تی p4.5

جک هیدرولیکی BFT p4.5 یکی دیگر از جک‌های تولیدی شرکت بی اف تی می‌باشد که دارای عملکردی هیدرولیکی بوده و جهت انتقال نیرو از روغن استفاده می‌کند که به نسبت موجب شده تا از توانایی بالاتری در نیرو و چرخش سریع برخوردار باشد و به عنوان دسته جک‌های قدرتی در ایران به شما می‌آیدو مناسب برای درب‌های با وزن 500 کیلوگرم ر لنگه می‌باشند.

از نظر فنی می‌توان به تعدادی از قابلیت‌های آن اشاره کرد که عبارت اند از : دارا بودن سیستم دو زمانه سرعت در هنگام باز و بسته شدن ، تعداد رفت و آمد نامحدود روزانه، قابلیت نصب کردن قفل برقی جهت افزایش امنیت جک‌ها و موارد این چنینی که در بخش‌های بعدی به ان‌ها اشاره خواهیم کرد. در جک پارکینگی بی اف تی پی 4.5 از فناوری استفاده شده که از طریق آن می‌توان ولتاژ را تنظیم و کاهش مصرف انرژی و همچنین کنترل‌های دسترسی از راه دور را فراهم کرد.باید توجه داشته باشید که این مدل جک پارکینگی قبلیت باز کردن درب به صورت دستی را فراهم ساخته تا در هنگام قطع برق به آسانی از آن استفاده شود و همچنین جک ایتالیایی بی اف تی p4.5 با توجه به استفاده از موتوری با ولتاژ 220، در هنگام باز و بسته شدن درب هیچ صدایی از خود انتشار نمی‌دهد و بسیار بیصدا به انجام عملیات خود می‌پردازد.

قیمت جک پارکینگی بی اف تی p4.5

شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت جک پارکینگی بی اف تی p4.5  با کارشناسان ما در تماس باشید و گروه آدر صنعت واقع در تهران به ارائه خدمات خود در زمینه فروش و نصب انواع جک‌های پارکینگی بی اف تی پرداخته و علاوه بر ان با به کارگیری نیروهای متخصص به عیب یابی و تعمیر این قبیل از جک‌ها می‌پردازد. در صورت داشتن هر گونه سوال می‌توانید از بخ ارسال نطر سوالات خود را برای ما ارسال کنید تا در بخش مربوطه پاسخ داده شود.


فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 09123854287