نکاتی که باید قبل از خرید جک پارکینگی در نظر بگیرید

نکاتی که باید قبل از خرید جک پارکینگی در نظر بگیرید

نکاتی که باید قبل از خرید جک پارکینگی در نظر بگیرید

همیشه قبل از خرید یک محصول نیازمند  یک بررسی دقیق و هوشمندانه هستیم که رضایت مندی خود،بعد از آن خرید را دارا باشد. بسیاری از مردم بدون مشاوره و راهنمایی حس نامطلوب و ناخوشایندی از خرید اشتباه خود دارند تامدت‌ها با خود کلنجار می‌روند که "چه کلاهی بر سرم رفت."ما درخرید جک پارکینگی به شما راهنمایی و مشاوره قبل از خرید می‌دهیم تا از خرید راضی باشید. شما می‌توانید جهت مشاهده محصولات ما به صفحه مربوطه مراجعه و جهت دریافت قیمت جک پارکینگی بی اف تی با ما در تماس باشید.
نکات مهم درخرید جک پارکینگی
وزن درب پارکینگ
یکی از مهمترین موضوعات در انتخاب جک درب پارکینگ، وزن درب است. هر چقدر درب پارکینگ  سبک‌تر باشد هزینه کمتر،زیرا با خرید و نصب مدل هایی با برندهای معمولی استفاده کرد.زمانی که وزن درب پارکینگ زیر ۵۰۰ کیلوگرم باشد، از مدل‌های الکترومکانیک ، در غیر این صورت مدلهای جک هیدرولیکی بهترین گزینه برای استفاده است.
سیکل تردد در ساعت و روز
اگر میزان تردد در ساختمانها زیاد باشد باید از جک پارکینگی عالی و قوی‌تری استفاده نمود.ساختمانی با حداکثر ۲۰ تا ۳۰ واحد تردد خودرو،می تواند از درب‌های اتوماتیک الکترومکانیک استفاده نماید، اما برای مجتمع‌های مسکونی یا تجاری با تردد بسیار بالا از سیستمهای هیدرولیکی رفت و آمد داشته باشند.
عرض درب پارکینگ
در نوع انتخاب جک پارکینگی به موضوع عرض درب باید توجه داشت که اگر بالاتر از حد استاندارد بود(دو متر) بود از جکهایی با عرض بلندتر استفاده کرد. اصولا همه‌ی جک‌های درب اتوماتیک پارکینگی درب هایی با عرض ۱/۸۰ متر را به راحتی و بدون هیچ مشکلی باز و بسته می‌نمایند(به وزن درب پارکینگ) هم توجه شود ولی اگر هر لنگه درب اتوماتیک بلندتر از دو متر بود، می‌بایست از جکهایی با شیفت بلندتر و با قدرت بیشتر استفاده نمود. تمامی برندها ازاین نوع جک‌ها را می‌سازند.
امکانات اضافی برای جک درب اتوماتیک پارکینگ
درهمان مراحل اولیه اگر نیاز به امکانات بخصوص و مهم دارند را باید درنظر بگیرند   به طور مثال درنبود و قطعی برق برای کارکرد جک به برق اضطراری نیلز دارد.درنتیجه از درب کنترلی 24 ولت استفاده می‌نماید. برای استفاده ازز جک برقی 24 ولت از برق اضطراری به کیت شارژ یا باطری نیاز دارد. 
شمالی یا جنوبی بودن درب ساختمان
در ساختمان هایی که درب آنها جنوبی نصب شده، جکهای برقی دارای ترمز و دور آهسته پیشنهاد می‌شود زیرا دارای صدای پایینی هستند و ضربه نمی‌زنند.
 


فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 09123854287