انواع جک پارکینگی

انواع جک پارکینگی

جک‌های درب پارکینگی از دسته‌های متفاوتی تشکیل می‌گردند که در این بخش قصد داریم به بررسی آن‌ها پرداخته و شرحی از آن‌ها داشته باشیم. این مدل از جک‌ها عبارت اند از :

1-جک درب ریلی : این مدل از جک‌ها برای درب‌های کشویی یا ریلی استفاده می‌شود و به کمک موتور، درب به واسط ریلی که بر روی آن قرار گرفته ، باز و بسته خواهد شد.

2-جک دولنگه لولایی : از این مدل از جک‌ها نیز همانطور که از نام  آن مشخص است جهت باز و بسته شدن درب‌های دو لنگه ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل از جک‌ها به دلیل بالا بودن جامعه اماری درب‌های دو لنگه ای در ایران ، از تقاضای به نسبت بالاتری برخوردار بوده و اگر بخواهیم برای آن نیز دسته بندی داشته باشیم می‌توان به جک‌های الکترومکانیکی و هیدرولیکی اشاره کرد که هر کدام کاربری خاص خود را دارا می‌باشد.

3- جک تک لنگه لولایی : این مدل از جک‌ها نیز از نظر کارایی مشابه جک‌های مورد استفاده در درب‌های دو لنگه بوده و تنها تفاوت رامی توان نوع تک لنگه بودن آن بیان کرد که موجب شده تا از نظر میزان باز و بسته شدن از طول بیشتری برخوردار باشد. این مدل از جک‌های نیز مشابه دو لنگه دارای دو نوع الکترومکانیکی و هیدرولیکی است.

حال با آشنایی انواع جک‌های پارکینگی ، قصد داریم به بررسی یک سری از موضوعات مهم مرتبط بپردزیم که عبارت اند از :

بهترین جک پارکینگی ایرانی

استفاده از جک‌های پارکینگی در ایران قدمتی برای 2 دهه دارد ولی تولید آن در ایران مدت زمان زیادی نمی‌گذرد و بسیاری از برندهای ایرانی در این سالها توانسته اند با بهبود کیفیت و کارایی ، اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کرده و در حال حاضر از تقاضای بالاتری برخوردار می‌باشند. یکی از عوامل تاثیر گذار در افازیش اعتماد مصرف کننده  ، می‌توان به گارانتی و خدمات پس از فروش آن محصول اشاره کرد که مانیز علاوه بر تجربه و گزارش‌های کاربران، ملاک خود را جهت انتخاب بهترین جک پارکینگی ایرانی ، خدمات پس از فروش آن قرار داده ایم.

جک پارکینگی ارزان

یکی از چالش‌های خریداران جک‌های پارکینگی ، انتخاب جک پارکینگی ارزان با بهترین کیفیت می‌باشد. با توجه به بالا رفتن نرخ ارز در ایران، موجب شده تا بسیاری از برندهای خارجی با افزایش قیمت مواجه شوند و جک‌های پارکینگی ایرانی به نسبت از قیمت مناسبتری برخوردار شده و می‌توان اصطلاح جک پارکینگی ارزان را برای آن‌ها بیان کرد.

راهنمای خرید جک پارکینگی 

برندهای متفاوتی از جک‌های پارکینگی در بازار وجود دارد از برندهای خارجی تا برندهای ایرانی گرفته و هر کدام به نوعی سهمی از بازار ایران را برای خود تصاحب کرده اند. در انتخاب جک درب پارکینگی باید به کی سری اصول توجه داشته باشید که عبارت اند از تعداد طبقات ساختمان ، داخل باز شو یا بیرون باز شو درب ، بودجه در نظر گرفته شده جهت خرید ، وزن درب و ... که هر کدام به نوعی در انتخاب شما تاثیر گذار است. تعداد طبقات از ان جهت اهمیت دارد زیرا بیانگر تعداد تردد از درب پارکینگ به صورت روزانه است که هر آنچه این تعداد بیشتر باشد باید به موازات ان نیز جک پارکینگی با کیفیت‌تری خریداری گردد. 

شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت انواع جک پارکینگی با ما در تماس باشید.


فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 09123854287